Taksi şoförü cinayetinde 2 şüpheli adliyede

Kayseri’de ticari taksi şoförü Musa K., dün akşam saatlerinde husumetlisi olduğu iddia edilen E.T.‘nin silahlı saldırısına uğradı. Olay sonrasında gözaltına alınan E.T. ve babası A.T., yapılan sağlık kontrolünden sonra adliyeye sevk edildi. 
Olay, dün akşam 18:00 sularında Melikgazi ilçesi Kılıçarslan Mahallesi Molla Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre taksi şoförü Musa K., taksi sahibinin oğlu E. T. ile karşılaştı. Alacak verecek kavgasında tartışma büyüyerek silahlı kavgaya dönüştü. E.T., yanında bulunan tabancayla taksi şoförü M. K.’yi başından vurdu. Ağır yaralanan M.K., Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve sabaha karşı hayatını kaybetti. Olay sonrasında kayıplara karışan silahlı saldırgan E.T. ise gece yarısı yakalandı. 
E.T. ve babası A.T., yapılan sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheli kişilerin yakınları ise adliye önünde gözaltına alınan E.T. ve A.T.’yi karşılayarak sarılmak istedi.

Diğer Haberler