ASKON’DAN DEİK HAMLESİ

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği(ASKON) Kayseri Şube Başkanı Ali Özcan, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu(DEİK) seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.Özcan '' Bundan sonraki süreçte Kayseri adına güzel çalışmalar ortaya koyacağız. Bu bizim için başlangıç oldu. Ticaretin her alanında yer almaya gayret ediyoruz.''dedi

ASKON Şube başkanı Ali Özcan,  DEİK Ülke Masalarında görev alaN Kayserili 10 üyenin önce Türkiye'yi sonra da Kayseri'yi başarıyla temsil edecegini dile getirdi. Başkan Özcan ,''Avusturalya, Letonya, Slovenya, Kırgızistan, Litvanya, Estonya, Gine, Sierra Leone, Lübnan, Seyşeller gibi ülkelerin yönetim kurullarına seçildik. Bundan sonraki süreçte Kayseri adına güzel çalışmalar ortaya koyacağız. Bu bizim için başlangıç oldu. Ticaretin her alanında yer almaya gayret ediyoruz. Türkiye'nin potansiyel gücünü artırmak ve katma değeri yüksek iş birlikleri ve yatırımlara imza atmak için geleceği gören bir vizyonla ilerleyeceğiz. Ülke ekonomimizdeki dinamikler ve yatırım fırsatları çalışmalarımızın ana çıkış noktasını oluşturacak.” dedi.
ASKON Kayseri Şube Başkanı Özcan, “Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan Hanımefendi rotamızı belirledi. Hedeflerimizi not ettik. İlk günden istişarelerimize başladık. İş konseylerimiz DEİK’in omurgasıdır ve bir omurganın var oluş gayesi maksimum derecede sağlam, olabildiğince esnek, vücudumuzun ihtiyaçlarına olabildiğince verimli destek sağlamaktır. Ülkemiz için DEİK’in yeni seçiminin hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler