Büyükkılıç, Başakşehir maçı öncesi Kayserispor’u ziyaret etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Süper Lig’in 3’üncü haftasında deplasmanda Başakşehir ile karşılaşacak olan Yukatel Kayserispor’u ziyaret etti. Takıma başarılar dileyen Büyükkılıç, “İnşallah yüzleri her zaman olduğu gibi gülerek gelir. Kazanan Kayseri’miz olur. Şehrimiz olur” dedi. 
 
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Süper Lig’in 3’üncü haftasında deplasmanda Başakşehir ile karışılacak olan Yukatel Kayserispor’u ziyaret etti. Birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın her zaman bereket olduğunu söyleyen Büyükkılıç, “Çok değerli başkanımıza, çok değerli hocamıza, markamız olan Kayserispor’u temsil eden oyuncularımıza Başakşehir maçı ile ilgili hem hayırlı yolculuklar hem de başarılar diliyorum. İnşallah yüzleri her zaman olduğu gibi gülerek gelir. Kazanan Kayseri’miz olur. Şehrimiz olur. Birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın her zaman bereketli olduğuna inanıyorum. Biz oyuncularımızı çok seviyoruz. Hocamızı takdir ediyoruz. Değerli başkanımıza her zaman teşekkür ediyoruz. Yönetimine desteklerinden ötürü iyi ki varsınız diyoruz. Her kademedeki, taraftarlarımıza da şehrimize ve takımımıza sahip çıkma anlayışı içerisinde ve her zaman olduğu gibi kendini ifade etme anlayışı içerisinde gayretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah Kayseri’mizdeki maçlarımızda yer almalarını, mutlaka takımlarına sahip çıkmalarını, şehrimizin ileri gelenlerinin de en azından bir loca almalarını, yer almalarını destek vermelerini bu takımın birlikte şehrimizi temsili olacağını, kazanımlarını asla göz ardı etmemiz gerektiğini. Şehrimize kazandırdıklarının yanında takımımıza sahip çıkmayı bir görev haline getirmemizi buradan paylaşıyorum. Destek veren herkese teşekkür ediyor. Mevla’m mahcup etmesin inşallah yüzleri gülerek gelsinler. Başarılı hoca, başarılı başkanım, başarılı yönetim” şeklinde konuştu. 
 
‘BÜYÜKKILIÇ’I ŞU AN BURADA GÖRMEK BİR ŞEREF’
Başkan Büyükkılıç’ a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, “Başkanım son dakikada biz yola çıkmadan gelerek, bizi gördüğünüz için çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu sezonda yüzümüzün akıyla Çağdaş hocam ile birlikte iyi bir şekilde geçirmeyi ümit ediyoruz” dedi. 
Yukatel Kayserispor Teknik Direktör'ü Çağdaş Atan ise, “Başkan Büyükkılıç’ı şu an burada görmek bir şeref. Güler yüzünüzü bizden eksik etmeyin. Her zaman bekliyoruz. Burası bizim olduğu kadar sizin de eviniz tesis olarak. Çok güzel bir birliktelik görüyorum ben, şehirde taraftarıyla, şehrin ileri gelenleriyle, büyükleriyle. İnşallah bunun arkasından sonuçlarla desteklenir bu birlik ve beraberlik ve güzel bir sezon geçiririz” ifadelerini kullandı. 

Diğer Haberler