’KAYSERİSPOR’A SIRTINIZI DÖNMEYİN’’

KAYSERİ TELGRAF –KAYSERİ Kapalı Kale Taraftar Derneği sarı kırmızılı külübün 22 Haziran’da yapılacak olağanüstü genelkurulu öncesi bir bildiri yayınlayıp, Kayserispor’a sırt dönenlere hitaben bir bildiri yayınladı.

Şehri yönetenlerin özellikle yerel seçimler sonrası Kayserispor’a destek vereceklerini belirten sözlerini hatırlatan Kapalı Kale Taraftar Derneği bildirisi ‘’ Ey Şehrimizi Yönetenler, STK’lar İşadamlarımız! Sizin için Kayserispor ne anlam ifade ediyor?’’ sorusuyla başladı. Bildiride şöyle denildi:

‘’Küme düşme hattında yüzlerce milyon borçla yüzlerce FIFA ve icra dosyaları ile birlikte dağılmış ve kümede kalması mucizelere bağlı takımımızın Başkanlığına zor günlerde görev verilince gelen Erol Bedir ve yönetimi Büyük taraftar desteği ile büyük bir mücadele verdiğinde Özellikle son 2 yıldır ne destek verdiniz?

Erol Başkan son 2 sezonda yaptığı ve seçim maddesi koyarak yeni yöneticilerin önünü açtığı Genel Kurullar öncesinde destek sözü verdiniz mi?

Özellikle mahalli seçimlerden sonra her türlü sıkıntıyı paylaşacağınızı ifade ettiniz mi?

Söz verdiyseniz neler yaptınız?

Söz vermediyseniz Kayserispor’la ilginiz sıkıntıları aşma projeleriniz nelerdir?

Desteklenmez ve Kayserispor küme düşerse “Banane mi” bizi ilgilendirmez mi diyeceksiniz?

Şehiri yönetmek ve sosyal konularda sahip çıkmaksa amaç sizlere göre Kayserispor anlamı nedir?

Erol Başkan son yaptığı açıklara göre 22 Haziran 2019/29 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacak Seçimli genel kurulda Başkan kendisinden önceki dönemlere ait borçları ödemesi konusunda net ve anlaşılır bir destek verilmezse bu görevi sürdüremeyeceğini açıkça belirtmektedir.

Bu ihtimali göze alarak Şehrimizin bu önemli konusunda ne düşünüyorsunuz?

Klübümüzün önceki yıllardaki idari anlayışından kaynaklanan iflas noktasına getirilen ekonomik problemleri sadece Erol Bedir ve yönetiminin gayretleriyle aşabileceğine veya Erol Başkanın bu ağır yükü birkez daha omuzlayacağına mı inanıyorsunuz?

Belediye başkanlarımız çıkıp açık açık yapacaklarını bizlerle paylaşsın kapalı kapılar arkasında konuşulmasın.

Genel Kurula sayılı günler kala yukarıda yazılan sorun ve problemlere vereceğiniz açık ve net yanıtlar nelerdir?

Taraftarlarımız bu süreçi yakından takip edecek olup ;Kayserisporumuzun yalnız kalmasına yok olmasına seyirci kalmayacağız.’’

Herşey Kayserispor İçin.’’

Diğer Haberler